Geodeta Poznań oferuje rożnego rodzaju usługi geodezyjne

Nasze usługi geodezyjne oferujemy w szczególności na terenie Wielkopolski oraz miasta Poznań, ale w przypadku dużych zleceń jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta na terenie naszego kraju. Usługi Geodezyjne Poznań to gwarancja fachowego wykonawstwa i perfekcyjnych wyliczeń. Świadczymy kompleksową usługę dla każdego odbiorcy, niezależnie czy jest to klient indywidualny, przedsiębiorstwo budowlane czy projektant. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem i oprogramowaniem niezbędnymi do przeprowadzania wszelkich pomiarów, rysunków i map.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, między innymi pomiary na terenie Wielkopolski i Poznania oraz pomiary dla firm budowlanych. Do naszych głównych zadań należą usługi geodezyjne, sporządzanie map geodezyjnych i map do celów projektowych, podziały nieruchomości oraz pomiar suwnic. Pomagamy także w wytyczaniu dużych inwestycji liniowych. Wspieramy też naszych odbiorców pomagając im poprzez świadczenie usług doradczych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je szybko, i terminowo. Nasze renomowane usługi proponujemy w niezwykle przystępnych cenach, przez co zadowolenie naszych odbiorców jest jeszcze większe.

Współpracujemy z najlepszymi i jesteśmy w stanie zapewnić pełną usługę, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Zlecenia wykonywane przez nas wykonuje zawsze geodeta uprawniony, co jest dodatkową zaletą. Cieszy nas fakt, że dzięki ogromnej wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każdą pracę geodezyjną i że nasi odbiorcy stale pozostawiają nam doskonałą opinię w realu i w sieci.

Kontakt

inż. Witold Witkowski – Geodeta uprawniony

+48 603-781-888

+48 534 019 115

[email protected]

Geodeta Poznań

geodeta, usługi geodezyjne, pomiary suwnic, sporządzanie map
Apply Now