Sklep internetowy Stara…Nowa Szafa oferuje funkcjonalne i modne torebki filcowe

Torebki filcowe nie muszą być nudne. Gdy przywodzimy na myśl torebkę filcową, z reguły wyobrażamy sobie szarą, monotonną torbę, która niczym się nie wyróżnia. Oferta sklepu Stara…Nowa Szafa jest zaprzeczeniem tego wyobrażenia. Torebki filcowe, prezentowane w ofercie, zróżnicowane są pod względem kolorystyki, kształtu i funkcjonalności. 

Dostępne modele torebek filcowych, to oferta wielu ciekawych. kolorowych produktów, z których każda kobieta z pewnością wybierze model idealny dla swoich potrzeb. Praktyczne torby o dużym rozmiarze, zapinane na suwak, z regulowanym, długim paskiem, urocze kuferki z unikalnymi motywami zwierzęcymi, wzorami oraz torby miejskie i małe, urocze torebki, to tylko część z szerokiej gamy dostępnych modeli.

Dla wielbicielek filcu przygotowano praktyczne zestawy toreb o takim samym wzorze, stanowiące piękne komplety, dopasowane formą i stylem. Wybierając filcową torebkę, z pewnością będzie to dobry wybór, gwarantujący długotrwałe użytkowanie, funkcjonalność i styl, wyróżniający się na tle pozostałych torebek.

Dane kontaktowe

Stara… Nowa szafa

Adres: ul. Wilsona 58/44, 33-100 Tarnów

Telefon: +48 696 135 076

E-mail: [email protected]

Stara... Nowa szafa

filc, dekoracje z filcu, bieżnik z filcu, artykuły filcowe
Apply Now