Sklep online Stara…Nowa Szafa oferuje kolorowe i modne torebki płócienne

W ofercie naszej firmy istniejącej na rynku od 2016 roku. Zajmujemy się sprzedażą toreb płóciennych, dekoracji dla domu, licznych akcesoriów takich jak: etui na smartfon, tablet, organizery, saszetki, kosmetyczki. Jak również toreb filcowych, obrazów: drewnianych, kanwas, w ramie, tryptyki. Znajdziesz w naszym sklepie online wiele różnych potrzebnych produktów. Udekorujesz nimi salon, pokój, ścianę, stół. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i swoich bliskich wśród wielu kategorii. Kolory będą ci pasować do różnych stylizacji.

Torby płócienne przydadzą się wszędzie: na zakupach, na rowerze, na spacerze. Wszędzie tam, gdzie będziesz ich potrzebować. Takich sytuacji jest mnóstwo. Zawsze możesz potrzebować torby płóciennej. Proponuję zamówić kilka modeli z atrakcyjnymi motywami, które będą się ładnie prezentować, gdy weźmiesz je ze sobą. Mogą także stanowić drobny prezent na wiele okazji.

Sklep online czynny jest dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zrobisz zakupy wtedy, kiedy będziesz mieć czas oraz ochotę coś kupić. My dostarczymy ci profesjonalnym kurierem pod wskazany adres twoje zamówienie. 

Dane kontaktowe

Stara… Nowa szafa

Adres: ul. Wilsona 58/44, 33-100 Tarnów

Telefon: +48 696 135 076

E-mail: [email protected]

Stara... Nowa szafa

filc, dekoracje z filcu, bieżnik z filcu, artykuły filcowe
Apply Now