Biuro tłumaczeń Translavox oferuje

Potrzebujesz profesjonalnego, doświadczonego tłumacza? Wybierz biuro Translavox. Oferuje ono tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne czy też towarzyszące zarówno z języka angielskiego oraz niemieckiego, jak i z mniej popularnych języków, na przykład z irlandzkiego czy walijskiego. Translavox tłumaczy zarówno konferencje biznesowe, jak i medyczne, techniczne, naukowe czy literackie.

Chociaż siedziba biura mieści się w Szczecinie, to podejmuje się ono zleceń na terenie całej Polski. Biuro też doradzi, którą formę tłumaczenia najlepiej wybrać w przypadku każdej konferencji. Jeśli chodzi o duże, międzynarodowe spotkania, stosuje się zwykle tłumaczenia symultaniczne, czyli takie, w którym mówca konferencyjny mówi do mikrofonu, a tłumacz w pobliskiej kabinie w czasie rzeczywistym tłumaczy treść. Oczywiście Translavox zajmuje się takimi zleceniami, ma też sprzęt niezbędny do takich tłumaczeń.

Na zespół biura Translavox składa się zespół bardzo doświadczonych, profesjonalnych, ale i odpornych na stres tłumaczy. Dotychczas z usług biura zdecydowały się skorzystać zarówno międzynarodowe korporacje, stowarzyszenia, media, jak i fundacje pozarządowe. Doświadczenie sprawia, że tłumacze z Translavox są gotowi podjąć każde wyzwanie.

Konferencje międzynarodowe to zawsze poważne wydarzenia, które muszą być doskonale zrozumiałe dla wszystkich uczestników – dlatego warto postawić na sprawdzonych tłumaczy. Dzięki temu tłumaczenie będzie zrealizowane w stu procentach profesjonalnie, a bariera językowa nie będzie przeszkodą dla żadnego prelegenta czy uczestnika konferencji, sympozjum czy spotkania.

Zapraszamy do kontaktu z biurem Translavox

Adres: ul. Parkowa 1/1 71-600 Szczecin

Telefon: +48 602 422 481

Można się skontaktować i zapytać co do szczegółów współpracy. Wycena każdego zlecenia jest przy tym darmowa. Więcej informacji można również znaleźć na stronie https://www.biurotlumaczen.net/tlumaczenia-konferencyjne-symultaniczne/

Translavox Tłumaczenia

tłumacz, biuro tłumaczeń, tłumaczenia konferencyjne
Apply Now