Robiłeś ostatnio sezonowe porządki? A może przeprowadzając się, zauważyłeś, że w Twoim mieszkaniu zalega pełno niepotrzebnych rzeczy? Jeśli znalazłeś w nich makulaturę, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Antykwariat Książkowo-Muzyczny Amicus oferuje skup makulatury na terenie Warszawy i okolic

Zapewne pomyślałeś teraz, że zarobek z tego interesu będzie marny? Jak najbardziej jest to uzasadnione, jednak naszą firmę wyróżnia coś, co sprawia, że klienci są zadowoleni- skupujemy tylko i wyłącznie książki, za które nieźle płacimy. Może okazać się, że pozycje, które zalegają na Twoich pułkach, czy też strychu, przez innych są bardzo długo poszukiwane i będą miały dla nich ogromną wartość.

Jeżeli jesteś zapracowany, albo po prostu nie chcesz sobie zaprzątać tym głowy – zadzwoń do nas, a my przyjedziemy pod wskazane miejsce i ocenimy wartość księgozbioru. Gdy tylko się zdecydujesz, samodzielnie zapakujemy książki, wypłacimy Ci gotówkę i zabierzemy je z Twojego mieszkania.

Nie czekaj dłużej, daj książkom nowe życie, sprawiając komuś innemu niezmierną radość z czytania, a tym samym dbając o środowisko. Gwarantujemy, że Twój wysiłek będzie w tym żaden, a jednocześnie uzupełnisz swój portfel.

Nie daj się zwieść innym skupom, które nie oceniają wartości makulatury, traktując każdą „kartę papieru” tak samo. Dzięki selekcji, którą prowadzimy, nasza oferta jest tak atrakcyjna. Sprawimy, że zadowolone będą obie strony.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Pamiętaj, że nie musisz przychodzić pod adres naszej firmy. Wystarczy, że zadzwonisz pod nr telefonu: 514-092-855, bądź skontaktujesz się z nami droga mailową: a[email protected] lub poprzez naszą stronę internetową: www.skupujemyksiazki.pl

Antykwariat Książkowo-Muzyczny Amicus

skup makulatury, skup książek, papier,
Apply Now