Prowadzimy skup książek na terenie Warszawy i całej Polski

Masz w domu, w pracy, albo u rodziny niepotrzebne książki? Nie chcesz ich wyrzucać do śmieci, a przeszkadza ci brak miejsca na półkach? Ciężkie pudła zajmują piwnicę lub strych? Może odziedziczyłeś czyjś księgozbiór, a żadna biblioteka nie jest zainteresowana przyjęciem darowizny? Czasem trzeba się przeprowadzić, a zabranie książek nie wchodzi w grę. A może twoi krewni lub znajomi mają podobny kłopot z niechcianymi książkami?

Nie wyrzucaj ich – nasza firma chętnie je odkupi, a ty pozbędziesz się kłopotu i przy okazji podreperujesz swój budżet. Skupujemy książki od osób prywatnych, firm i instytucji. Interesują nas wszelkie pozycje – książki nowe i używane, wszelkie gatunki i formy. Możesz sprzedać aktualne podręczniki szkolne i akademickie, literaturę piękną i naukową, poradniki i książki kucharskie. Albumy, atlasy, a także komiksy i czasopisma. Skontaktuj się z nami i pokaż, czym dysponujesz. To może być lista tytułów, albo w miarę czytelne zdjęcie twojego księgozbioru. Zgłosimy się i przejrzymy oferowane zbiory, wspólnie dokonamy wyceny.

Gwarantujemy uczciwe ceny i płatność gotówką. Na terenie Warszawy i okolic oferujemy bezpłatny dojazd i odbiór książek. Możemy też umówić się na dogodną dla obu stron formę wysyłki. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane ze skupem książek.

Jeśli masz zbędne książki – nie wyrzucaj ich! Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub napisz:

tel.: +48 514 092 855

[email protected]

https://www.antykwariat-amicus.pl/skup-ksiazek/

Nie wyceniamy książek online! Zlecenia realizujemy na terenie Warszawy i bliskich okolic.

Antykwariat Książkowo-Muzyczny Amicus

skup książek, antykwariat
Apply Now