Pracownia Brązownicza Sacrum oferuje relikwiarze papieskie

Relikwiarz Jana Pawła II wyróżnia się od innych misternym wykonaniem, niezwykła dbałością o szczegóły, które możemy podziwiać nawet z niewielkiej odległości. Zawiera wezwanie Ojca Świętego, którym wielokrotnie dzielił się z wiernymi i które podkreśla jego całą ufność, jaką złożył w ręce Maryi. Oprócz wezwania Totuus Tuus relikwiarz zdobi korona papieska, a nad nimi dwa skrzyżowane klucze papieskie jako symbol zbawienia i wieczności. Również możemy na nim dostrzec herb maryjny z charakterystyczną literą „M” w jednej z jego części.

Relikwiarz jest wykonany z mosiądzu i ma wagę 1,6 kilograma. Na specjalne życzenie klienta jest możliwość wykonania go ze srebra próby 925, a wówczas waga całego relikwiarza wzrośnie o 1,9 kilograma. Relikwiarz ma trzydzieści siedem centymetrów wysokości. Składa się ze złotej podstawy oraz wykonanej ze srebra części zasadniczej, w skład której wchodzi krucyfiks, a u jego trzonu ręce papieskie złożone w geście modlitwy.

Sklep Sacrum doskłada szczególnej uwagi, aby relikwiarze, które produkuje, mogły konkurować z innymi, oraz aby ceny były atrakcyjne dla odbiorcy przy zachowanej dbałości o najwyższą jakość oraz by mogły zadowolić każdego, pragnącego nabyć tak unikatową pamiątkę.

Kontakt

PRACOWNIA BRĄZOWNICZA “SACRUM”

ul. Kalwaryjska 23, 30-504 Kraków

NIP: 6791061796

(12) 656-09-54

+48 603 070 122

[email protected]

PRACOWNIA BRĄZOWNICZA “SACRUM”

dewocjonalia, relikwiarze, naczynia liturgiczne
Apply Now