Firma AKWIN oferuję usługę instalacji systemu rekuperacji w Brzesku

Postanowiłeś zacząć oszczędzać na ogrzewaniu, a pierwszym krokiem jaki postanowiłeś podjąć jest instalacja systemu rekuperacji, ale nie wiesz od czego zacząć? Najlepszym wyjściem będzie zwrócenie się do firmy AKWIN, która specjalizuje się w montażu takich systemów. Rekuperacja czyli inaczej nazywana jako wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest nie tylko korzystna pod względem niższych kosztów za ogrzewanie, ale również korzystnie wpływa na Nasze środowisko naturalne poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.

Dla firmy AKWIN nie ma znaczenie czy system rekuperacji ma zostać zamontowany w domu już zamieszkałym czy dopiero w stanie surowym. Firma zawsze dba, aby rekuperacja była jak najmniej widoczna, nie tracąc na wydajności. Po każdym montażu firma doprowadza miejsce pracy do stanu w jakim go zastała, dzięki czemu mieszkańcy od razu mogą cieszyć się z działania systemu rekuperacji choć niższe koszty zostaną odnotowane dopiero po zakończeniu sezonu grzewczego. Jednakże niższe koszty to tylko jedna z zalet rekuperacji. System rekuperacji posiada specjalne filtry, które usuwają z powietrza szkodliwe dla zdrowia pyły PM 2.5 oraz pyły PM10.

Jak widać rekuperacja posiada wiele zalet, dlatego jej montaż z pewnością jest decyzją trafioną i mądrą. Więcej o systemie rekuperacji, montażu i działania możecie dowiedzieć się ze strony internetowej firmy AKWIN. W jakichkolwiek pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do kontaktu!

Dane Kontaktowe:

AKWIN Damian Wielgusiak

Adres: Wojakowa 50, 32-862 Wojakowa

NIP: 8691927346

REGON: 386106305

Telefon: +48 791 194 365

E-mail: [email protected]

Rekuperacja Brzesko – AKWIN

AKWIN Damian Wielgusiak

rekuperacja Brzesko, wentylacja Brzesko, rekuperacja i wentylacja
Apply Now