Zwiedzanie Krakowa z profesjonalnym i licencjonowanym przewodnikiem

Skorzystanie z usług przewodnika sprawi, że zwiedzanie miasta będzie ciekawe, przyjemne oraz bezpieczne. Nie tylko odwiedzicie Państwo zabytki i atrakcje Krakowa, ale również poznacie ciekawą historię miasta i związane z nim legendy oraz opowieści. Możecie dowiedzieć się czegoś więcej o odwiedzanym miejscu, a nie tylko przystanąć na chwilę i zrobić ładne zdjęcie. Dzięki przewodnikowi wrażenia ze zwiedzania będą lepsze, a wspomnienia pozostaną z Państwem na dłużej. Przewodnik odwiedzi z Państwem najpopularniejsze i najbardziej znane atrakcje miasta, ale może również pokazać miejsca, o których nie przeczytacie w papierowym przewodniku.

  • – Oprowadzanie osób indywidualnych, grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych.
  • – Plan zwiedzania dostosowywany do potrzeb i życzeń klientów.
  • – Możliwość zobaczenia takich miejsc, jak: Stare Miasto, Wawel, dzielnica Kazimierz, Nowa Huta i wiele innych.
  • – Uzyskanie dodatkowych, praktycznych informacji na temat miasta, noclegów, restauracji czy też atrakcji znajdujących się w okolicy Krakowa.

Kraków ma bardzo wiele do zaoferowania turystom, obfituje w zabytki i atrakcje. Na obszarze miasta znajduje się aż 130 kościołów, a ponadto obiekty sakralne należące do innych wyznań, w tym zwłaszcza synagogi. Duża liczba muzeów, np. Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Historyczne Miasta Kraków, Podziemia Rynku, Muzeum Lotnictwa Polskiego. Osoby zainteresowane różnymi epokami w sztuce znajdą w mieście budowle zarówno gotyckie, renesansowe czy też barokowe. Podążyć można różnymi szlakami: Szlakiem Jana Pawła II, Szlakiem Stanisława Wyspiańskiego, Szlakiem Jana Matejki, Szlakiem Młodej Polski. Z kolei poza miastem warto zobaczyć Kalwarię Zebrzydowską, kopalnię soli w Wieliczce, Opactwo Benedyktyńskiej w Tyńcu, Ojcowski Park Narodowy.

Przewodnik zadba o zwiedzanie w miłej i swobodnej atmosferze, bez pośpiechu i bez stresu, tak aby między zwiedzaniem znaleźć również czas wolny.

Zapraszamy do zobaczenia Krakowa wraz z przewodnikiem – Ewą Gawryłą.

Kontakt

Ewa Gawryła Przewodnik po Krakowie

+48 506 624 903

[email protected]

 

Ewa Gawryła Przewodnik po Krakowie

przewodnik, zwiedzanie, muzea, zabytki
Apply Now