Firma Profitect zajmuje się produkcją i montażem komór chłodniczych

Profitect jest znanym producentem komór chłodniczych w Polsce. Firma traktuje tę produkcję jako wyzwanie. Doskonałe komory chłodnicze są wykonane bardzo starannie z mocnych materiałów. Niska temperatura musi być utrzymana w takich komorach. Jakość, wydajność oraz komfort takich komór są naprawdę doskonałe. Jest to zdecydowanie jakość na miarę XXI wieku. Warto kupić dobre komory chłodnicze i korzystać z nich regularnie. Profitect jest mocny i sprawdza się zawsze doskonale.

Wysoka jakość i trwałość

Komory chłodnicze są dobrze zaprojektowane i starannie wykonane, nadają się do wieloletniego użytku i nie ulegają zbyt często awariom. Komory chłodnicze Profitect są starannie montowane, mają oddzielne sekcje, tworzone są z materiałów wysokiej jakości. W pełni są dobrze dopasowane do potrzeb klienta. Posiadają pełną izolację termiczną i hydroizolacyjną. Firma montuje komory chłodnicze z wcześniej wyprodukowanych elementów. Komory wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłu oraz w logistyce. Każda komora chłodnicza składa się z konstrukcji stalowej, ma izolację zimnochronną. Brama, drzwi, instalacje odprowadzająca ciepło są stałymi elementami takiej komory. Ogrzewanie przeciwzamrożeniowe jest wielką zaletą takiego urządzenia.

Profitect to jakość, styl i elegancja. Każdy klient doceni takie rozwiązanie i zechce na pewno z niego skorzystać. Komory sprzedawane są firmom, są dla nich serwisowane, naprawiane, co pewien czas także przeglądane. Jakość takich rozwiązań doskonale się sprawdza. Profitect to firma, która wyrobiła sobie markę.

Dane Kontaktowe

Profitect sp. z o. o.
Adres: Partyzantów 23, 32-700 Bochnia
NIP: 8681966899
Regon: 365668755
Telefon: 602 669 046
E-mail: [email protected]
Producent i montaż komór chłodniczych – Sprawdź Ofertę!

Profitect sp. z o. o.

producent komór chłodniczych, montaż komór chłodniczych
Apply Now