Firma Ponadczasowe Ogrody oferuje projektowanie i zakładanie ogrodów na terenie Krakowa, Wadowic i Wieliczki

Ponadczasowe Ogrody Karolina Kucharska oferuje usługi z zakresu projektowania oraz zakładania ogrodów i trawników. Działamy na terenie Krakowa i okolic, ale swym zasięgiem obejmujemy również dalsze obszary południowej Polski. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy pracując wiele lat w tej branży, nie muszą się Państwo obawiać o powierzone nam zadanie.

Dokładamy wszelkich starań, aby klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni ze współpracy z nami. Oferujemy projekty ogrodów w wybranym przez Państwa stylu, zawsze słuchając wytycznych od naszych klientów. Podczas realizacji każdego z projektów działamy na podstawie sprawdzonego nam schematu. Zaczynamy oczywiście od zapoznania się z oczekiwaniami klienta, po czym analizujemy teren i notujemy istniejącą już na nim zieleń. Następnie opracowujemy wstępną koncepcję i omawiamy ją z interesantem. Po wprowadzonych uwagach i zatwierdzeniu klient otrzymuje od nas cały projekt.

Zakładanie trawników

Pomagamy także w zakładaniu trawników za pomocą różnych metod siewu. Na Państwa życzenie zajmiemy się też czyszczeniem działki, karczowaniem i zaprowadzeniem ogólnego porządku. Oferujemy także usługi przy pomocy sprzętu ogrodniczego, jakim jest traktor z kilkoma niezbędnymi maszynami.

Jeżeli ogród jest ważnym elementem i pragną Państwo, aby wyglądał jak najlepiej, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Ponadczasowe Ogrody Karolina Kucharska. W dodatku, nie muszą się Państwo martwić o zasoby swojego portfela, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny za wykonane przez nas usługi.

Kontakt

KAROLINA KUCHARSKA PONADCZASOWE OGRODY

Adres: ul. Petrażyckiego 26A, 30-399 Kraków

NIP: 6792762963

REGON: 120744070

Telefon: +48 697 605 296

E-mail: [email protected]

E-mail: [email protected]

Karolina Kucharska Ponadczasowe Ogrody

projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, pielegnacja ogrodów, ogrody
Apply Now