Firma Agama Sport oferuje atrakcyjne obozy oraz półkolonie w Krakowie

Nasza oferta kierowana jest do rodziców, pragnących zapewnić swoim pociechom przyjemnie oraz aktywnie spędzony czas wolny zarówno latem jak i podczas ferii. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu sportu oraz opieki nad dziećmi. Gwarantujemy także stały kontakt podczas całego pobytu Państwa dziecka na wakacjach z nami. Jesteśmy pewni, że najmłodsi nie będą się nudzić, gdyż dbamy o odpowiednią rozrywkę i dni po brzegi wypełnione zabawą, sportem, przygodami i niespodziankami.

W Agama Sport zdajemy sobie sprawę ze zmieniającego się trybu życia wśród najmłodszych. Godziny spędzone przed komputerem, a także w szkolnych ławkach, źle wpływają na kręgosłupy oraz układ odpornościowy. Właśnie dlatego wychodzimy do Państwa z naszą ofertą, wierząc, że należy pielęgnować wśród najmłodszych zamiłowanie do sportu. Liczą się dla nas także cechy takie jak zaradność, samodzielność i odwaga w podejmowaniu wyzwań. Wierzymy – i tego chcemy nauczyć naszych podopiecznych – że wspólna gra i podejmowanie wyzwań pomagają nawiązywać przyjacielskie relacje, w których dzieci mogą nawzajem się wspierać oraz dzięki którym nawiązują między sobą lepsze kontakty.

Nasza oferta obejmuje wycieczki rowerowe, rodzinne rejsy po Mazurach, obozy przygodowo-survivalowe, wycieczki na kopce oraz wiele innych atrakcji, o których możecie Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej https://www.agamasport.pl/obozy-polkolonie-krakow/. Zachęcamy do odwiedzenia jej oraz skorzystania z licznych atrakcji, które z pewnością dostarczą Państwa dzieciom mnóstwo zabawy i pożytku.

Kontakt

MONIKA CHMIELEWSKA AGAMA SPORT

ul. Strzelców 17a/31 31-422 Kraków

+48 664 455 766

[email protected]

NIP: 6771381977

REGON: 120349706

 

Monika Chmielewska Agama Sport

sport, dla dzieci, dziecko, półkolonie, obozy
Apply Now