Plus Lombard zajmuje się skupem i sprzedażą biżuterii, elektroniki, samochodów, rowerów oraz wszystkich cennych rzeczy

Plus Lombard działa na rynku już od ponad dziesięciu lat, oferując swoim klientom usługi najwyższej jakości. Specjalizuje się przede wszystkim w wycenie metali szlachetnych takich jak złoto, czy też srebro. Oferty skupowania metali szlachetnych są bardzo korzystne z punktu widzenia klienta, który chce szybko, dyskretnie i z gotówką w ręce wyjść z lombardu.

Skupowane są także sztabki, a także i numizmaty. W ofercie lombard ma także bardzo szybką i przede wszystkim zupełnie darmową wycenę mieszkań, które są skupowane za gotówkę. Sprzedaż można również swoje auto, maszyny czy też elektronikę. Lombard obsługuje zarówno firmy, jak i klientów detalicznych. Każda cena może być negocjowana. Zarówno jeśli chodzi o kupowanie przedmiotu będącego własnością lombardu, jak i chociażby negocjowanie wysokości odsetek. Każdy bez wątpienia jest w stanie wyjść z uśmiechem na ustach, uzyskawszy satysfakcjonującą go cenę.

W Plus lombardzie mamy minimum formalności, co sprzyja bardzo szybkim i przede wszystkim dość płynnym transakcjom. Jeśli chcemy coś nabyć, nie musimy udawać się do punktu stacjonarnego. Każdy lombard będący częścią sieci, ma swoje własne ogłoszenia zarówno na OLX jak i na Allegro. Możemy zatem zapoznać się z asortymentem i dokonać bardzo wygodnego zakupu online.

Obecnie Plus lombard ma sześć bardzo dobrze wyposażonych punktów stacjonarnych. Dwa z nich znajdują się w Kłodzku. Jeden lombard jest w Nowej Soli, Jaworze, Sobótce i Nysie.

Plus lombard posiada jeden ogólny telefon kontaktowy: 797-291-261. Dodatkowo skontaktować się możemy także wygodnie poprzez e-mail: [email protected]

Dane kontaktowe

Plus Lombard Kłodzko

Adres: ul. Grottgera 5 57-300 Kłodzko

NIP: 8992802208

REGON: 365845335

Telefon: 74 866-69-44

E-mail: [email protected]

Plus Lombard

lombard, zastaw, skup złota, skup elektroniki, skup rowerów, skup samochodów, skup - sprzedaż
Apply Now