Chcesz zadbać o swojego psa, ale nie masz czasu dla swojego czworonoga? Skorzystaj z usług profesjonalnego Psiego fryzjera w Krakowie, który zadba o zdrową skórę i lśniącą sierść psiaka. Każdy czworonożny klient jest traktowany indywidualnie i poświęcony mu czas jest w pełni wykorzystany. Zwierzęta przy psim fryzjerze czują się swobodnie i komfortowo.

Psi fryzjer w Krakowie oferuje:

  • czesanie psów regularne czesanie zapobiega powstawaniu kołtunów i kłębów sierści. Usuwa także niepotrzebne dodatki np. przyczepione rzepy czy małe gałązki, które wplątały się w sierść.
  • strzyżenie to nic innego jak skracanie sierści psa do pożądanej długości. Strzyżenie wykonuje się pod wygląd danej rasy lub według upodobań właściciela.
  • trymowanie jest to zabieg, który usuwa martwą sierść psa. Dzięki pozbyciu się niepotrzebnych włosów pies wygląda na bardzo zadbanego a jego pozostała zdrowa sierść jest lśniąca i bardziej wybarwiona. Zabieg stosuje się u psów z szorstkimi włosami.
  • pielęgnację pazurów, uszu oraz oczu niezwykle ważne dla zdrowia psa jest zadbanie o jego higienę. Czyszczenie uszu zapobiega schorzeniom narządu słuchu i powinien być wykonywany raz na dwa tygodnie. Oczyszczanie psich oczu jest ważne w przypadku psów z grzywką – zabieg jest wskazany, by uwolnić psy od łzawienia. Długie pazury mogą powodować dyskomfort w trakcie biegania i chodzenia. Czasami pazury wrastają się w poduszkę łapy, do tego ciągły kontakt z brudem powoduje infekcje. Warto zasięgnąć rad specjalisty, aby uniknąć bólu naszemu psu.
  • profesjonalne kąpiele szampon jest indywidualnie dobierany do rodzaju i jakości sierści. Ich prawidłowe stosowanie wraz z odżywką wpływają regenerująco i oczyszczająco na sierść psiaka.

Wszystkie usługi wykonuję u klienta, dojazd na terenie Krakowa gratis!

Kontakt

Barbara Białczyk

+48 797 780 450

[email protected]

Pielęgnacja psów w Krakowie

Psi Fryzjer

pielęgnacja psów, psi fryzjer
Apply Now