Firma Agama Sport oferuje organizację urodzin dla dzieci

Urodziny dziecka powinny być dla niego, jak i dla zaproszonych gości, niezapomnianym dniem. Taki dzień pełen wrażeń mogą dostarczyć urodziny na sportowo – dzieci bardzo lubią ruch i mają niewyczerpalne pokłady energii. Warto więc je wykorzystać i zorganizować imprezę na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniu, podczas której nie zabraknie aktywnych zabaw.

Formę sportowych urodzin najlepiej dobrać do gustu i zamiłowań jubilata, a także jego przyjaciół, którzy będą spędzać z nim ten wyjątkowy dzień. W ofercie Agamy Sport organizującej aktywne urodziny dla dzieci w Krakowie nie zabraknie różnorodnych form na spędzenie urodzinowego dnia. Do wyboru są tereny sportowe tj. AWF, WKS Wawel, TS Wisła oraz KS Bronowianka. Na terenie każdego z tych obiektów oraz wielu innych organizujemy mini olimpiadę, polegającą na rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych (np. piłka nożna, skok w dal, rzut dyskiem) a także wodne szaleństwo, czyli zabawy i konkurencje w wodzie. Ponadto do wyboru mamy także urodziny pn. jazda bez trzymanki, która polega na jeździe na rolkach po parkach oraz unihokeju, jak również podchody w lesie, w czasie których w okolicach Kopca Kościuszki dzieci będą wykonywać zadania, aby dojść do celu.

Czas spędzony na urodzinach organizowanych przez nas będzie także obfitował w dużą dawkę dobrej zabawy, w poszukiwania skarbu, nie zabraknie także słodkiego poczęstunku, bezalkoholowego szampana, upominków dla gości oraz wspólnego śpiewania “sto lat”. Nasze scenariusze urodzinowe zawierają także wersje droższe oraz nieco tańsze, dzięki czemu spełniają wymagania i oczekiwania każdego klienta.

Kontakt

Monika Chmielewska Agama Sport

ul. Strzelców 17a/31 31-422 Kraków

+48 664 455 766

NIP: 6771381977

REGON: 120349706

[email protected]

Monika Chmielewska Agama Sport

urodziny dla dzieci, sport, półkolonie, nauka pływania
Apply Now