Firma odszkodowawcza Xprime oferuje dopłaty i odkup odszkodowań OC

Masz za sobą wypadek samochodowy i próbujesz uzyskać należne Ci odszkodowanie? Uważasz, że odszkodowanie, które Ci wypłacono jest zdecydowanie za niskie? W razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odkupu odszkodowań. Nie musisz martwić się żmudnym dochodzeniem swoich praw ani wypłatą mocno zaniżonego odszkodowania. Wystarczy, że skontaktujesz się z Xprime!

Chętnie odkupimy od Ciebie prawa do szkody – w praktyce oznacza to, że to my zajmiemy się domaganiem się od sprawcy wypadku lub firmy ubezpieczeniowej wypłaty odszkodowania o stosownej wysokości. Korzystając  z naszej oferty odkupu odszkodowań, nie uczestniczysz w ewentualnym postępowaniu sądowym i zyskujesz od razu ustaloną kwotę odszkodowania (lub dodatkowe środki  w przypadku odszkodowań zaniżonych).

Firma Xprime kieruje swoją ofertę odkupu odszkodowań do osób, które:

– poniosły szkody w kolizji i oczekują stosownego odszkodowania z OC sprawcy;
– same spowodowały wypadek, o ile mają wykupioną polisę AutoCasco.

Uwaga: dopłata do odszkodowania OC możliwa jest wyłącznie w przypadku , gdy decyzja dotycząca odszkodowania wydana została nie wcześniej niż 3 lata wstecz. Pamiętaj, że o dopłatę mogą starać się jednie kierowcy, którzy nie zawarli z firmą ubezpieczeniową ugody. Jeśli spełniasz te warunki, zachęcamy do kontaktu z Xprime.

Decydując się na współpracę z naszą firma, możesz oczekiwać dopłaty do odszkodowania w przeciągu kilku dni po podpisaniu cesji szkody. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu!

Dane Kontaktowe

XPRIME Spółka z o. o

Adres: ul. Świętego Rocha 31, lok. 112, 15-879, Białystok

Telefon: 662 434 111

NIP: 5423393481

Regon: 385448966

E-mail: [email protected]

xprime.pl

XPRIME

dopłaty do odszkodowań, odkup odszkodowań OC, dochodzenie odszkodowań, odzyskiwanie odszkodowań
Apply Now