Firma TB Ekspert oferuje dopłaty, odkup i skup odszkodowań komunikacyjnych

Firma oferuje odkup odszkodowań w takich miastach, jak Białystok, Łomża, Olsztyn, Hajnówka, Ełk, Augustów, Grajewo, Bielsk Podlaski, Suwałki, Zambrów. Odkupujemy od Państwa prawo do szkody powstałej w wyniku wypadku komunikacyjnego. Należna Państwu szkoda z ubezpieczenia OC oraz AC czasem bywa zaniżana przez firmę ubezpieczeniową. W przypadku odsprzedania szkody naszej firmie mogą Państwo liczyć na możliwą najwyższą kwotę odszkodowania.

Działamy bez pośredników, co automatycznie wpływa na niższe koszty. Po zawarciu umowy z naszą firmą od razu otrzymują Państwo pieniądze w gotówce lub przelewem. Kwota odsprzedanego odszkodowania uzgadniania jest z Państwem po sporządzeniu przez nas kosztorysu. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty oszczędzają Państwo czas i nerwy, nie muszą ponosić kosztów sądowych (ok. 3 tys. zł) i oczekiwać na finał rozprawy sądowej, która może ciągnąć się kilka lat.

Dochodzenie należnego odszkodowania może być bardzo kosztowne i nieopłacalne. Nasza firma robi to hurtowo, stąd ponosi niższe koszty procesów sądowych dotyczących odszkodowań. Odsprzedaż odszkodowania kończy żmudny proces dochodzenia należności od ubezpieczyciela. Nawet w przypadku przegrania sprawy przez naszą firmę, pieniądze są wypłacane i pozostają do dyspozycji klienta, z którym podpisaliśmy umowę. Po sporządzeniu kosztorysu, podpisaniu umowy cały czas mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Zajmujemy się odkupem odszkodowań do trzech lat wstecz. Współpraca z nami jest komfortowa i rzeczowa. Zapraszamy do współpracy i kontakt z nami.

Dane Kontaktowe

Instytut Rzeczoznawstwa Motoryzacyjnego TB Ekspert

Adres: św. Rocha 31, 15-879 Białystok

NIP: 9660662634

REGON: 200056483

Telefon: +48 608 444 186

E-mail: [email protected]

www.tbekspert.pl/odkup-odszkodowan

TB Ekspert

odkup odszkodowania, skup odszkodowania, sprzedaż odszkodowania, dopłaty odszkodowań
Apply Now