„Guitar Underground” to szkoła gry na gitarze, prowadzona przez Mirka Worka – doświadczonego muzyka, który grał w takich zespołach, jak między innymi Lizard, Lord, czy też Bridge Club. Ma też ponad 20-letnie doświadczenie jako nauczyciel gitary.

Nauka gry na gitarze

Ale aby świetnie grać na gitarze, trzeba dziś poznać też inne aspekty muzyki – na przykład spróbować grać na bębnach, instrumentach klawiszowych, na basie, czy po prostu nieco pośpiewać. Dlatego w szkole można spróbować swoich sił w tych wszystkich dziedzinach. Pozwoli to pobudzić jeszcze bardziej muzyczną wyobraźnię i przekuje się na lepszą grę na gitarze.

Na lekcje gry można chodzić w różnych porach dnia – zarówno przed południem, jak i po południu. Również można tam uczęszczać podczas wakacji czy też ferii szkolnych.

Do szkoły „Guitar Underground” można przychodzić indywidualnie, jak i grupowo. Nie ma znaczenia również wiek ani poziom zaawansowania. Kursy sprawdzą się zarówno w przypadku tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gitarą, jak w przypadku tych, którzy mają doświadczenie, ale chcą podszkolić się technicznie lub spróbować swoich sił w innym gatunku muzycznym.

„Guitar Underground” ma zarówno pracownię muzyczną, jak i pokój socjalny, w którym można się nieco zintegrować albo omówić projekty muzyczne. Nie ma też problemu z miejscem parkingowym pod szkołą.

Szkoła gry oferuje przede wszystkim praktyczne zajęcia, które pozwolą nauczyć się, a później szlifować umiejętność. Na kursach przekazuje się też wiele cennych i praktycznych wskazówek, co do tworzenia muzyki.

Kontakt

Mirosław Worek

ul. Sosnowa 16, 43-300 Bielsko-Biała

+48 606 100 608

[email protected]

Nauka gry na gitarze w Bielsku

Guitar Underground Studium Gitarowe Mirosław Worek

nauka gry na gitarze, korepetycje z gry na gitarze
Apply Now