Rzęsy Noble Lashes do kupienia w internetowej hurtowni kosmetycznej

Oferuję profesjonalne, szybkie i dostosowane indywidualnie do każdej klientki przedłużanie rzęs. Zabieg kosmetyczny wykonywany jest z wykorzystaniem tylko markowych produktów firmy Noble Lashes, których wysoka jakość gwarantuje każdej klientce wybór rzęs najbardziej zbliżonych do jej naturalnych. W czasie zabiegu doradzam każdej pani, jakie rzęsy najbardziej będą pasować do jej twarzy, kształtu oczu czy charakteru twarzy. Wybór odpowiedniej gęstości i stopnia długości rzęs może być również dostosowany do okoliczności, na jaką mają być założone, np. ważne wydarzenie prywatne (ślub, Sylwester, impreza firmowa, randka) czy po prostu rzęsy, które mają służyć na co dzień.

Wykorzystanie rzęs Noble Lashes daje możliwość odpowiedniej stylizacji spojrzenia, z których wykonuję te obecnie najbardziej popularne – Mink i Russian, dostosowując ich profil, rodzaj matowości czy podkręcenie do wymagań każdej klientki. Rzęsy Noble Lashes utrzymują się do kilku tygodni a ich zaletami, oprócz naturalnego wyglądu, jest także lekkość, trwałość oraz przyjazność dla skóry i własnych rzęs.

Zabieg zakładania rzęs wykonuję tylko z pomocą markowych akcesoriów, niezbędnych do ich prawidłowego przyklejenia. Jest to gwarancja dla każdej klientki profesjonalizmu i trwałości zabiegu. Dodatkowo istnieje możliwość elastyczności godzin i terminów umawiania się na zabiegi – są one ustalane indywidualnie z poszanowaniem czasu, jakim dysponuje każda klienta. Zapraszam na zabieg przedłużania rzęs wszystkie panie, które chciałyby zobaczyć siebie w nowym spojrzeniu, jak i takie, które chcą zastąpić stare rzęsy nowymi.

Kontakt

ul. Morska 121 B, 81-222 Gdynia

+48 730797169

[email protected]

Kosmetykowo Agata Marciniak

rzęsy Noble Lashes, kosmetyki, kosmetyczka
Apply Now