Kancelaria Adwokacka Adwokat Grażyna Zemanek miesząca się w Krakowie przy ul. Feldmana oferuje swoim klientom pomoc w zakresie doradztwa i prowadzenia spraw z: prawa karnego, prawa cywilnego i prawa rodzinnego, prawa administracyjnego i prawa pracy a także prawa gospodarczego. Oferta taka obejmuje pomoc prawnika i adwokata skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Prawo karne

W zakresie prawa karnego czy prawa gospodarczego są to usługi nie tylko w Krakowie, ale także poza jego obszarem. To reprezentacja klienta w sądzie. w aresztach śledczych i zakładach karnych oraz szybkość w załatwianiu spraw niecierpiących zwłoki. Przy prawie administracyjnym i prawie pracy istnieje możliwość podjęcia się spraw przez adwokata na terenie całej Małopolski. Adwokat udziela porad prawnych nie tylko w godzinach pracy biura, ale także poza nimi oraz w dni wolne od pracy. W zakresie prawa gospodarczego oferuje kompleksową obsługę prawną firm, obejmującą porady w zakresie umów, podatków czy obrotów nieruchomościami. Przy sprawach cywilnych wykazuje się delikatnością i profesjonalizmem, szczególnie w sprawach dotyczących rozwodów i ustalaniu opieki rodzicielskiej.

W każdej sprawie adwokat gwarantuje dyskrecję, zrozumienie i indywidualne podejście, co jest niezwykle istotne szczególnie przy skomplikowanych sprawach karnych, rodzinnych czy spadkowych. Usługi prawne i adwokackie tej kancelarii nie są ograniczone tylko do biura, ale mogą być również prowadzone poza jej obszarem, dostosowując czas i miejsce do wymagań indywidualnych klienta. Sprawy, które wymagają przyspieszonego trybu są prowadzone w pierwszej kolejności oraz po godzinach pracy kancelarii.

Kontakt

Grażyna Zemanek Kancelaria Adwokacka

ul. Feldmana 4/2, 31-130 Kraków

+48 600 817 405

[email protected]

 

 

Grażyna Zemanek Kancelaria Adwokacka

kancelaria adwokacka, adwokat, prawnik, porady prawne
Apply Now