Szkolenia często kojarzą się z długimi i monotonnymi spotkaniami, podczas których uczestnicy po chwili tracą koncentrację i przestają słuchać szkoleniowca… Taki scenariusz często się ziszcza, a przecież nie musi tak być. Firma szkoleniowa z Warszawy GenWhy to firma, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom firm oraz klientów indywidualnych. Jeśli pragną Państwo skutecznie przeszkolić swoich pracowników, podnieść ich umiejętności, a tym samym wartość swojej firmy skorzystaj z naszej oferty. W końcu nie bez powodu mówi się, że o wartości firmy świadczą ludzie, którzy w niej pracują.

Co możemy zaoferować?

Profesjonalne szkolenia biznesowe oparte o gry szkoleniowe są innowacyjną i efektywną metodą podnoszenia kwalifikacji pracowników. Nasi szkoleniowcy są w stanie wyszkolić Twoich pracowników w dziedzinie HR, sprzedaży, umiejętności osobistych, leadership, zarządzaniu projektami, szkoleń prawnych oraz negocjacji. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte, biznesowe, a także one to one. Wśród realizowanych szkoleń oferujemy również coaching indywidualny.

Nasi klienci

Naszymi klientami są zarówno właściciele firm, którzy pragną podnosić kwalifikacje swoich pracowników, jak i osoby indywidualne, którym zależy na zdobyciu przydatnych umiejętności. Dzięki temu, że działamy na terenie Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Warszawy i Gdańska umożliwiamy dostęp do naszych szkoleń praktycznie każdemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie zainteresowania zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

GENWHY

ul. Hoża 86 lok. 410, 00-682 Warszawa

+48 22 599 45 51

NIP: 6793095813

REGON: 122960576

[email protected]

Godziny pracy biura: 10:00 do 18:00

Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.

szkolenia, warszawa, firma szkoleniowa
Apply Now