Pracownia Brązownicza Sacrum oferuje dzwonki

Dzwonki kościelne są niezastąpione w liturgii mszy rzymskokatolickiej, obwieszczają najważniejsze momenty Eucharystii, a podczas świąt Wielkanocnych niosą wesołą nowinę, że Chrystus zmartwychwstał, pokonał śmierć, grzech i żyje wśród nas! Dlatego należy im się szczególna uwaga i staranne wykonanie, aby mogły odpowiednio sprawować swoje zadanie.

Sklep Sacrum ma w swojej ofercie dzwonki o ze specjalnym uchwytem, o różnych kształtach, najczęściej owalnym, jajowatym lub przypominającym czworobok o zaokrąglonych brzegach. W ofercie znajdują się również Sygnaturki, niegdyś używane w momentach podniesienia i przy śpiewaniu części Sanctus (łac. Święty). Obok klasycznych dzwonków pojedynczych są do wyboru podwójne, a nawet potrójne i poczwórne, zakonne i ołtarzowe, w zależności od potrzeb klientów.

Można się zdecydować na modele jednotonowe, a także dwu, a dla bardziej wymagających posiadamy modele charakteryzujące się bogatą ornamentalistyką. Przeważnie są to dzwonki matowe, ale są również w sprzedaży dzwonki wykończone z połyskiem.

Kontakt

PRACOWNIA BRĄZOWNICZA „SACRUM”

ul. Kalwaryjska 23 30-504 Kraków

(12) 656-09-54

+48 603 070 122

[email protected]

PRACOWNIA BRĄZOWNICZA „SACRUM”

dewocjonalia, dzwonki kościelne
Apply Now