Tania drukarnia online oferuje

Świeżość, kreatywność, otwartość na potrzeby klienta oraz wysoka jakość w rozsądnej cenie to wyróżniki naszej firmy.

Druczki.eu to drukarnia internetowa, która oferuje druk zarówno offsetowy, jak i cyfrowy. W swojej ofercie posiadamy wydruk zarówno na papierze, jak i gadżetach reklamowych. Możemy dla Państwa wydrukować między innymi plakaty, ulotki, banery reklamowe, roll upy, naklejki, identyfikatory, bloczki do samodzielnego kopiowania. Poszukiwaczom  tradycyjnych oraz nietuzinkowych gadżetów polecamy nasze FotoKubki, potykacze, smycze firmowe. W zależności od bieżących potrzeb staramy się jak najlepiej dopasować naszą ofertę, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Dla kogo?

Jeśli szukasz sprawdzonej drukarni, która zapewnia wysokiej jakości wydruki w niskiej cenie to Drukarnia Internetowa Druczki.eu jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy drukarnią, która specjalizuje się w drukach akcydensowych. Realizujemy również druki CMR, dedykowane dla firm transportowych. Dla firm, które zamierzają budować spójny, profesjonalny wizerunek proponujemy spójne wizualnie materiały firmowe, w skład których wchodzą koperty firmowe, kalendarze, teczki reklamowe, wizytówki oraz ulotki. W przypadku zamówień na kwotę powyżej 500 zł zapewniamy darmową dostawę pod wskazany adres. 

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów umożliwiamy Państwu płatność uiszczaną przelewem tradycyjnym oraz online, a także płatność u kuriera przy odbiorze. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Kontakt

Druczki.eu Łukasz Niewęgłowski

ul. Słowackiego 12, 21-300 Radzyń Podlaski

NIP: 5381731015

REGON: 061094137

tel. 83 41 300 41

tel. kom. +48 500 23 22 21

[email protected]

Druczki.eu Łukasz Niewęgłowski

druk, drukarnia internetowa, druki
Apply Now