Całoroczne domki do wynajęcia

Posiadamy w swojej ofercie drewniane domki do wynajęcia w górach w sezonie zarówno letnim, jak i zimowym. Domki znajdują się w urokliwej i spokojnej części Beskidu Niskiego – w okolicy Beskidu Gorlickiego, w miejscowości Biecz. Są to tereny otoczone przez łagodne trasy górskie o niezaludnionych szlakach, a więc idealne miejsce na odpoczynek, kontakt z przyrodą oraz wyciszenie. Takie okolice szczególnie są polecane oraz pożądane przez rodziny z dziećmi, na spotkania w zamkniętym gronie przyjaciół lub dla osób, które chcą poznać tereny Beskidu Gorlickiego.

Ponadto w okresie zimowym to wprost wymarzona lokalizacja dla miłośników sportów zimowych, gdyż blisko stąd na stoki narciarskie, z których można wymienić Jaworzynę Krynicką, Smerekowiec czy Magurę Małastowską.

Każdy oferowany przez nas domek ma powierzchnię 55,4 m2, gdzie na parterze znajduje się salon z kominkiem i aneksem kuchennym, łazienka oraz wyjście na taras. Piętro zajmowane jest przez dwa pokoje sypialniane, z których jeden ma wyjście na balkon. Mogą one pomieścić swobodnie 6 dorosłych osób (wraz z wersalką w salonie), a wszystkie łóżka zaopatrzone są w czystą pościel (dwa łóżka jednoosobowe oraz rozkładania sofa dwuosobowa). Dla rodzin z małymi dziećmi istnieje możliwość wstawienia jednego łóżeczka dziecięcego. Łazienka w każdym domku wyłożona jest płytkami oraz wyposażona w prysznic, umywalkę i toaletę. W aneksach kuchennych znajduje się pełne wyposażenie w postaci sprzętu AGD (lodówka, kuchenka, czajnik) a także drobnego wyposażenia kuchennego z zakresu naczyń, worków na śmieci czy ściereczek kuchennych. Przy każdym domku istnieje możliwość zrobienia grilla w sezonie letnim.

Kontakt

Wczasy pod gruszą Ośrodek Wypoczynkowy

ul. Belna Górna 25 38-340 Biecz

+48 512 622 483

[email protected]

https://www.domkiwbeskidach.pl/domek-w-gorach/

Wczasy pod gruszą Ośrodek Wypoczynkowy

domek w górach, nocleg w górach
Apply Now