Masz do przetłumaczenia tekst po angielsku, ale kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać? A może dostałeś gruby plik kartek, który musisz umieć już na…wczoraj? Chciałbyś, aby twoje tłumaczenie było jak to tylko możliwe profesjonalne? Nie chcesz zbędnych błędów gramatycznych i niesnasek językowych, przez które tekst straci cały swój pierwotny kształt? W takim razie będziesz zachwycony naszą ofertą!

Biuro tłumaczeń Translavox oferuje tłumaczenia

Translavox to idealne miejsce dla wszystkich osób, poszukujących fachowych tłumaczy, którzy wesprą każdego klienta w odniesieniu do jego indywidualnych życzeń. Dzięki nam zaoszczędzisz czas na żmudnym siedzeniu ze słownikiem, a co więcej uzyskasz unikalny, zachowujący pierwotną treść tekst. Oferujemy tłumaczenia:

  • – symultaniczne,
  • – konsekutywne,
  • – towarzyszące,
  • – biznesowe,
  • – medyczne
  • – techniczne,
  • – literackie,
  • – naukowe.

Ponadto jesteśmy stanie zrealizować również zadania z zakresu korekty danego tekstu, a także fachowych nagrań lektorskich. Wszystko to w pełnym profesjonalizmu wymiarze, przyjaznej atmosferze i całkowicie przystępnej cenie. Współpraca z nami jasne zasady wyceny, szybka i profesjonalna obsługa, a także zniżki dla stałych klientów. Nie ma znaczenia, z jakimi łamigłówkami językowymi się borykasz- wystarczy, byś napisał do nas i opisał dokładnie swój problem, a my z pewnością się tym zajmiemy bez zbędnego zwlekania. Nasz wykwalifikowany zespół tłumaczy posiada odpowiednią rozbudowaną wiedzę, która pozwala im na świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że niepotrzebnie stracisz pieniądze na coś, co zupełnie nie będzie odpowiadało twoim wymogom i osobistym preferencjom.

Dołączając do grona naszych klientów, możesz liczyć na pomoc z każdej strony. Dlatego też nie zwlekaj i śmiało przystąp do działania- wejdź na naszą stronę internetową: https://www.biurotlumaczen.net/ i rozpocznij z nami owocną współpracę. Gwarantujemy pełną satysfakcję albo zwrot pieniędzy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Biuro tłumaczeń Translavox

ul. Parkowa 1/1 71-600 Szczecin

NIP: 851 301 05 22

E-mail: [email protected]

+48 602 422 481

 

Biuro tłumaczeń Translavox

biuro tłumaczeń, tłumacz, tłumaczenia
Apply Now