Biuro rachunkowe Adama Nigborowicza, które działa nieprzerwanie od 1991 roku, oferuje kompleksowe usługi księgowe, w tym:

  • – zakładanie oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • – prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów VAT
  • – sporządzenie bilansu oraz rachunku zysków i strat
  • – sporządzanie list płac, oraz rachunków umów zleceń i o dzieło

Dzięki profesjonalnemu zespołowi i wieloletniemu doświadczeniu, biuro rachunkowe sprawnie dba o wszystkie sprawy administracyjne klientów. Dzięki temu mogą się oni skupiać na rozwoju swojej firmy. Biuro rachunkowe archiwizuje też wszystkie niezbędne dokumenty, reprezentuje klienta przed urzędami i prowadzi korespondencję z urzędami skarbowymi oraz z ZUS-em. Biuro skupia się przede wszystkim na obsłudze klientów z Krakowa oraz okolic – dzięki tej lokalności doskonale rozumie i zna firmy, które reprezentuje. Mottem biura jest solidność, terminowość oraz doskonała znajomość przepisów prawa.

Doradztwo podatkowe

Poza wyżej wymienionymi usługami, biuro zajmuje się również doradztwem podatkowym. Pracownicy biura bardzo uważnie śledzą przez cały rok zmiany w prawie podatkowym i dzięki temu są w stanie zaproponować jak najkorzystniejsze rozwiązania. Dla każdego swojego klienta biuro jest w stanie wykorzystać wszystkie możliwości, by w zgodzie z prawem jak najbardziej obniżyć podatki.

Cena każdej usługi negocjowana jest indywidualnie i zależy między innymi od rozmiaru oraz rodzaju działalności gospodarczej oraz liczby pracowników zatrudnionych w firmie. Wycenia działań biura jest jednak zupełnie darmowa.

Kontakt:

ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków

+48 695 226 228

[email protected]

Doradca Podatkowy Adam Nigborowicz

biuro rachynkowe, finanse, doradca podatkowy
Apply Now