PSP Studio oferuje banery dla każdego na terenie Krakowa i okolic

Oferujemy wykonanie profesjonalnych banerów reklamowych, które przyciągną większą liczbę potencjalnych klientów. Proponowane przez naszą firmę banery drukowane są na materiałach standardowych, powlekanych oraz na siatkach mesh. Służymy różnymi rodzajami produktów, m.in.: standardowe; standardowe błysk, które oddają piękne, żywe kolory; banery powlekane premium i siatki Mesh z przeplotem.

Zaletą banerów, które oferuje nasza firma jest niska cena, możliwość montażu i szeroki zakres rozdzielczości, który dobierany jest indywidualnie do formatu. W zależności od potrzeb klientów, dodatkowo oferujemy standardowe i niestandardowe wykończenia, takie jak wzmocnione przez zgrzew, zaoczkowane lub zszywanie brytów. Zabezpieczamy baner laminując, czyniąc reklamę odporną na czynniki atmosferyczne i długotrwałe użytkowanie.

Świadczymy usługi zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych, na terenie Krakowa i nie tylko. Sprostamy wszelkim wymaganiom – najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z naszych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoli nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. To nie tylko nasza praca – działamy z pasją, dbając o zadowolenie klientów. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia naszych klientów, pracując z pełnym zaangażowaniem. Realizujemy wszystkie zamówienia w terminie z zachowaniem najwyższej jakości, z szybką wysyłką i dostawą na wskazany adres. W razie potrzeby oferujemy również fachowy montaż.

Dane Kontaktowe

Sebastian Rzepka PSP STUDIO

Adres: ul. Fiołkowa 7 31-457 Kraków

NIP: 6792675738

REGON: 122534773

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 725 552 577

pspstudio.pl

PIXEL-PROJEKT

banery reklamowe, agencja reklamowa, banery Kraków
Apply Now