Firma Stara…Nowa Szafa oferuje funkcjonalne filcowe dekoracje

Produkty z filcu dla wielu ludzi kojarzą się z czymś zgniłym i zepsutym, a tymczasem potoczne określenie: „sfilcowany”, filcu nie dotyczy wcale. Archeolodzy odkryli wyroby z tego materiału sprzed 6500 lat, co wybitnie świadczy o wytrzymałości oraz trwałości tego materiału.
Firma Stara… Nowa Szafa zajmuje się promocją oraz rozprowadzaniem wyrobów z filcu tkanego, a artykuły dekoracyjne z filcu można znaleźć bezpośrednio pod www.staranowaszafa.pl.
Znajdziecie tam przeróżnego rodzaju i w równie zróżnicowanej kolorystyce: podkładki pod naczynia, ozdobne serwetki na ścianę czy komodę; pojemniki na przybory toaletowe albo biurowe oraz bieżniki na ławę lub stół. Żeby łóżka nie wyglądały monotonnie, można na nie zakupić i położyć pufy w kształcie walca, poduchy i dodać rozmaite poszewki. Firma proponuje także unikalne ramki z filcu, na obrazy lub zdjęcia.
Produkty wysyłane są na czas, zgodnie z zamówieniem i pod każdy wskazany adres. Uwzględniamy reklamacje, a przesyłki z towarem o wartości przekraczającej 100 PLN dostarczane są gratis.

Dana Kontaktowe

Stara… Nowa szafa

Adres: ul. Wilsona 58/44, 33-100 Tarnów

Telefon: +48 696 135 076

E-mail: [email protected]

Stara... Nowa szafa

filc, dekoracje z filcu, bieżnik z filcu, artykuły filcowe
Apply Now