Firma Stara… Nowa szafa zajmuje się promocją oraz internetową sprzedażą ekologicznych wyrobów z filcu

Firma Stara… Nowa szafa oferuje internetową sprzedaż wyrobów z filcu, płótna i innych, zgodnych z naturą komponentów, a także reklamą i rozprowadzaniem przyjaznych naturze kosmetyków.
Sztandarowym materiałem przedsięwzięcia jest filc z dodatkami, będący materiałem modnym i chętnie używanych także przez celebrytów, a co najważniejsze, bezpiecznym dla środowiska oraz niezwykle wytrzymałym.

W ofercie występują m.in.: torby i plecaki z filcu oraz płótna, akcesoria do nich, jak portfeliki, kosmetyczki, czy pokrowce na telefon; dekoracje domowe, t.j. podkładki, serwetki czy pufy oraz obrazy i ramki. A poza tymi także przedmioty codziennego użytku, takie jak zastawy stołowe, tace, skrzynie czy zegary. Ponadto dla ciała przygotowano pełne ekologiczne zestawy kosmetyczne dla pań oraz panów w każdym wieku, a wszystko można zamówić na jednej, czytelnej stronie internetowej- staranowaszafa.pl, gdzie pojawia się ciągle wzbogacana oferta.

Jeżeli więc dziś nie znalazła(e)ś niczego dla siebie, śmiało możesz zajrzeć jutro i pozwolić, by olśnił cię nowy wyrób.
Zarządzający dbają, aby przesyłki docierały na czas, a w przypadku rachunku przekraczającego kwotę 100 PLN, dostarczają zakupy gratis.

Dane Kontaktowe

Stara… Nowa szafa

Adres: ul. Wilsona 58/44, 33-100 Tarnów

NIP: 7952102970

REGON: 364914749

Telefon: +48 696 135 076

E-mail: annatanska.tanska5@gmail.com

 

Stara... Nowa szafa

prdukty z filcu, torby płócienne, torby filcowe, filc
Apply Now