Firma ABA nieruchomości zajmuje się kompleksową sprzedażą mieszkań na terenie Wielkopolski

Istniejące od kilkunastu lat na rynku, konińskie Biuro Abanieruchomości, zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie wszystkich możliwych rodzajów nieruchomości. Sprawdzamy stany prawne, dokonujemy wycen, pośredniczymy w sprzedaży, zamianie oraz wynajmie — mieszkań oraz domów, obiektów przemysłowych, działek budowlanych i gruntów ornych. Współpracujemy z szesnastoma kancelariami notarialnymi w regionie, podnosząc wiarygodność i bezpieczeństwo naszych usług, oraz skracając czas oczekiwania na oficjalne poprowadzenie i zamknięcie transakcji.

Na naszej stronie oferujemy kalkulator kosztów, gdzie potencjalny klient może wyliczyć bez kontaktu z nami, do jakiej wysokości obciążone zostanie zawarcie z nami umowy.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany personel, a nad przestrzeganiem prawa i zasad w firmie czuwa sam właściciel. Posiadacz licencji upoważniających do profesjonalnego prowadzenia takiego typu przedsiębiorstwa oraz licznych certyfikatów: z wyceny nieruchomości dla celów bankowych, skarbowo-podatkowych oraz sądowych; biegły sądowy, m.in. w zakresie wyceny nieruchomości.

Dane Kontaktowe

ABA NIERUCHOMOŚCI

Adres: ul. Noskowskiego 1A/128, 62-510 Konin

NIP: 6651027256

REGON: 302688936

Telefon: +48 605 430 225

E-mail: biuro@abanieruchomosci.pl

Poniedziałek – Piątek w godz. 9:00 – 17:00

https://www.abanieruchomosci.pl/e1/mieszkania-na-sprzedaz.html

ABA NIERUCHOMOŚCI

nieruchomości, mieszkania, ABA, domy, biuro nieruchomości
Apply Now