Biuro Nieruchomości ABA zajmuje się solidną sprzedażą domów w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcu

Mieszkanie, dom czy może działka? Niezależnie od swoich preferencji, ważne abyś w swoich nowych czterech kątach czuł się naprawdę dobrze. Nie popełnij błędu i przy zakupie lokum zaufaj specjaliście. Firma ABA Nieruchomości już od 2003 roku skutecznie pośredniczy w sprzedaży domów i mieszkań na terenie Konina, Koła, Turku, Słupcy i Wrześni.

Ekipa doświadczonych agentów uczestniczy we wszystkich etapach zawierania transakcji. Fachowiec pomoże znaleźć najlepszą ofertę i wynegocjuje korzystną cenę lokalu. Ekspert ABA Nieruchomości doradzi odpowiedni kredyt hipoteczny, a także skontaktuje się ze sprzedawcą i z notariuszem. Bez pośpiechu i z radością rozwieje wszelkie wątpliwości nawet najbardziej wybrednych Klientów.

Dzięki tradycji i profesjonalności firmy ABA Nieruchomości masz pewność, że zakup przebiegnie sprawnie, a wszystkie formalności zostaną dopięte na ostatni guzik. Wysoką jakość usług potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

Wejdź na abanieruchomosci.pl bądź skontaktuj się z agentem. Nie pozwól, by Twój nowy, wymarzony dom uciekł Ci sprzed nosa.

Dane Kontaktowe

ABA NIERUCHOMOŚCI

Adres: ul. Noskowskiego 1A/128, 62-510 Konin

NIP: 6651027256

REGON: 302688936

Telefon: +48 605 430 225

E-mail: biuro@abanieruchomosci.pl

Poniedziałek – Piątek w godz. 9:00 – 17:00

www.abanieruchomosci.pl

ABA NIERUCHOMOŚCI

ABA, nieruchomości, Konin, Koło, domy, mieszkania
Apply Now